Jaka platforma ecommerce jest warta uwagi?

Handel elektroniczny to obszar, który stale doświadcza dynamicznego wzrostu. Jeśli więc szukasz sprawdzonego i pewnego rozwiązania postaw na ugruntowaną platformę e-commerce, dzięki której wzniesiesz swój sklep na wyżyny możliwości. 

Zatem jaka platforma ecommerce jest najlepsza?

Obecnie jedną z najbardziej wyróżniających się i najpopularniejszych platform sklepowych jest Shopify. Dedykowana jest głównie małym i średnim firmom, jednak dzięki wyższym pakietom mogą z niej korzystać także globalne przedsiębiorstwa. Obecnie na platformie Shopify funkcjonuje prawie 4 miliony sklepów internetowych, którymi zarządzają sprzedawcy z ponad 175 krajów. 

Shopify zyskało na popularności zwłaszcza za:

  • prostą obsługę i intuicyjny interfejs
  • dostęp do licznych aplikacji i integracji
  • dostęp do wielu responsywnych szablonów
  • wielokanałowość
  • możliwość łatwego i szybkiego uruchamiania sklepu
  • globalną społeczność oraz wsparcie techniczne
  • możliwość zarządzania sprzedażą zarówno w Internecie, jak i offline

Kompleksowe wsparcie sklepu internetowego razem z ekspertami Shopify

Masz w planach założenie nowego sklepu internetowego lub jesteś jego posiadaczem lecz obecna platforma nie spełnia Twoich wymagań? Zapoznaj się z usługami jakie może zaoferować Startup E-commerce

Jesteśmy ekspertami, którzy zapewniają kompleksową pomoc w budowie sklepów na platformie Shopify. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy tworzenia nowego sklepu, od analizy przez wdrożenie, aż po dalsze utrzymanie i rozwój witryny. Zajmiemy się także estetycznym i unikalnym designem dopasowanym do Twojej marki oraz oferowanych produktów. Zapewniamy również wsparcie w działaniach marketingowych oraz zoptymalizujemy Twoją witrynę pod kątem SEO. 

A jeśli jesteś już właścicielem sklepu i zastanawiasz się nad migracją na platformę Shopify, chętnie wykonamy ją dla Ciebie. Wiemy, że migracja danych wymaga wysokiej staranności i odpowiedniego przygotowania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby cały proces przebiegł pomyślnie i bezpiecznie. 

Bartosz Kaluga

Właściciel www.massivemarketing.pl
marketing lokalny i międzynarodowy

Co-Founder and CEO www.sintraconsulting.pl
eCommerce and Corporate Portals Development (Magento, Liferay, Sharepoint, Web Marketing)
Bartosz Kaluga

Comments

comments